Každá akce je svým způsobem originál, ale základy jsou téměř vždy stejné. Někdy je to pořádnej mejdan, jindy poklidná párty a nebo o hudbu ani tak nejde, ale je zapotřebí mluveného slova. Nebo vám chybí nějaký druh zvukové, světelné či obrazové techniky a od toho tu jsem já.

Hudebně se vždy přizpůsobím dané akci a přáním klienta. Zde platí trošku jiná pravidla než na diskotéce a tak jakákoliv vaše hudební přání jsou samozřejmostí...

Soukromá akce - Ať se jedná o oslavu narozenin, či velké rodinné setkání, vždy se hodí služby deejaye. Do soukromých akcí samozřejmně spadají i svatby, ale těm zde věnuji samostatnou kategorii. Stejně tak jako u svateb můžeme vaší oslavu doplnit o zábavný program, či třeba karaoke a nebo to celé lze spojit i s dětským dnem. Možnosti jsou neomezené!

Ples - maturitní nebo myslivecký, s kapelou nebo bez ní. Plesy patří k jednim z mých velice oblíbených akcí. Hlavně ty maturitní. Jelikož díky nim si někdy vzpomenu jaké to bylo, když já stál na jejich místě. I když je pravda, že z konce vlastního plesu si už moc nepamatuji. Také mohu pomoci se sestříháním nástupní písničky nebo s výběrem a doporučení kapely.

Dětský den - Většinou jsou dětské akce součástí firemního dne, či rodinné oslavy. Je libo skákací hrad, hromady poletujících bublinek, nebo třeba kouzelníka či klauna? Díky mnoha kontaktům vytvořím pro vaše děti nezapomenutelnou párty.

Sportovní akce - Fotbalový turnaj, sportovní firemní den, nebo galavečer v boxu. I s tímto druhem akcí mám bohaté zkušenosti a už mě jen tak nezaskočí nečekaný problém či situace, které je potřeba pohotově a okamžitě řešit. Doba i pokročila natolik, že jsem schopen zajistit vysílání na internet, nebo zřízení digitální tabule s výsledky.

Roadshow - Předváděcí akce, se kterou objedeme celou republiku, nebo prezentace přímo ve vaší prodejně. Hravě si s tím poradím. Kompletní nazvučení, moderace, podkresová hudba, vždy a vše dle přesných požadavků a instrukcí klienta.

 


Fotky poví více než tisíce slov

  • Akce na klíč