Nejen situace posledních měsíců (Koronavirová krize 2020), ale celkově má záliba v technice se promítla i do dalšího mého vývoje. Mnoho činností, které dělám navíc, úzce souvisí s deejayingem. A to především broadcasting a video-výroba kde se ke zvuku přidal jen obraz. A co se týče tvorby webových stránek, tak to je už taková má menší záliba z mládí.

Webové stránky

Již řadu let se zajímám o programování webů. Pokusy probíhali už na základní škole, kdy domů dorazilo první vytáčené připojení na internet. V té době se jednalo o úplně základní stránky v html bez velkých ambicí. Postupem času jsem se začal učit s redakčními systémy (dodnes dávám přednost spíše joomle než wordpressu), css , php a dalšími věcmi, které dnes používají moderní weby.

Co vám mohu nabídnout? - Základní web jakéhokoliv rozsahu. S redakčním systémem nebo bez, svatební weby a další...
Co si pod tím představit? - Pod pojmem základní web si můžeme představit například osobní stránky, prezentaci vaší firmy či společnosti, informační web nebo stránky vašeho sportovního klubu. K tomu všemu vám pomohu s registrací domény a zprovozněním, včetně zaškolení administrátorů. Nyní se navíc učím pracovat i s rezervačními systémy a základními e-shopy. Takže pokud plánujete webovou prezentaci například vašeho fitcentra, či potřebujete rozšířit prodej na internet, stačí jen napsat.
Co už není v mých silách? - Nedokáži vám vyrobit firemní web na klíč s rozsáhlou databází. Například web typu bankovní stránky a stránky které požadují maximální zabezpečení účtů klientů.
Proč bych si měl nechat dělat web od Deejaye? - Jak se říká, kde je poptávka je i nabídka. Tvorba webů není moje hlavní činnost, ale dělám jí rád a myslím si, že i dobře. Hlavní má výhoda je konečná cena. Né každý si může dovolit web za 20, 30, 40 tisíc korun a více. Mnou nabízené weby jsou založené na šablonách, které přepracuji na klíč a dle přání a požadavků klienta. Díky tomu se ušetří nejen kupa času, ale i peněz.

Jako příklad si vezmeme přímo tento web. Celý je postavený na redakčním systému joomla a jako template jsem použil joomlaux - forlio a přepracoval k obrazu svému. Velice mě oslovila použitá tyrkysová barva a tak jsem jí nakonec neměnil a zachoval. Přidal jsem několik pluginů, například zobrazovač instagramu a portfolia. Cena webových stránek tohoto rozsahu, které zde vidíte je 8.000,- Kč a hrubá stavba byla dokončena za 7 dní.

Broadcasting

Velká novinka od roku 2020 u mně v nabídce. Ať se jedná o vysílání záznamu, nebo o kompletní zajištění živého přenosu, jsem tu pro vás. V letech 2018 a 2019 jsem začal prozkoumávat pro mě doposud neznámé vody streamování. A i když se ze mě nestal světoznámý youtber, tak získané zkušenosti uplatňuji čím dál tím více. K vysílání používám software vMix HD s možností vysilání a záznamu v rozlišení 1080p na optické lince 1000/250 Mbps V případě zájmu o zajištění vysilání z vašeho místa je potřeba zajistit linku o uploadu minimálně 10 Mbps.

Co vám mohu nabídnout? - Zde je škála působení hodně široká. V současné době vedu projekt TTR TV, kdy zajišťuji kompletní odbavení sim-racingových závodů. V době, kdy nebyli v provozu diskotéky jsem zajistil několi live streamů pro MyProduction.cz. Vysílat lze na váš firemní facebook, youtube, twitch a na další streamovací platformy.

Video výroba

V digitální době je třeba mít i dokonalou video prezentaci. Ať se jedná o animované logo či o produktové video. S tím vším si skvěle rozumím a umím pomoci. Během doby co vytvářím tento web, tak zároveň jsem vyhotovil dva kratší video projekty. Jeden můžete vidět hned na úvodní stránce tohoto webu a na druhý se můžete podívat zde.
Co vám mohu nabídnout? - Výrobu prezentačního videa, reklamního spotu, sestřih digitálního záznamu, animaci vašeho loga... Je toho opravdu spousta a to vše minimálně v rozlišení 1080p

Světelné parky

Pracuji s volně dostupným programem FreeStyler. Uživatelsky příjemné prostředí se kterým dokáží po naprogramování pracovat i úplní lajci. Propojení s mobilním telefonem umožňuje ovládání světel celého podniku přímo "z kanceláře". Díky tomu lze napojit na program i například ovládání RGB led pásků, které jsou umístěny na baru.

Co vám mohu nabídnout? - Vizualizaci a kompletní řešení nového světelného parku, včetně kompletní instalace přímo u vás a zaškolení s programem. V případě, že v podniku již světla nakoupená máte, ale dělají si co chtějí, zvládnu udělat i revizi a komplexní přeprogramování scén.
Co je k tomu potřeba? - Úplný základ je obyčejné PC, nebo notebook s operačním systémem windows. Naštěstí program je na prosto nenáročný a tak není potřeba žádné nové žihaldo. K propojení se světly se používá převodník z USB na DMX a pak už jen to hlavní... Světla, která lze ovládat.
Kolik to stojí? - Toto je nejtěžší otázka. Záleží na velikosti prostoru a vašich přáních. Světla se dají pořídit od 1000,- Kč / kus (LED par, paprskové efekty) až po tisíce či deseti-tisíce (Otočné hlavy, složitější efekty atd.). Kontaktujte mě s nezávaznou poptávkou a podívame se na to, jaké jsou možnosti a vytvoříme společně vše přesně vám na míru.


Určitě zde navšitvte stránku portfolio, kde mám ukázku již dokončených zakázek.

 


Fotky poví více než tisíce slov

  • Digitální služby