Neznám deejaye, který by začínal jinak, než právě na diskotékách. Co si budeme povídat, nikdy se ze mě nestal žádný clubový a housový deejay. Už od začátku mě to táhlo spíše k rádiovým hitům a staré muzice. Prostě k tomu co mladý a začínající deejays dneska nechtějí hrát a těch starých už ubývá.

Co ode mně očekávat? - Pokud jedu "standartní diskotéku", hraji tak-nějako během večera od každého něco s přihlédnutím k přání hostů - i když zde oproti třeba svatbám a firemním akcím o dost méně. Dáme si trošku milénium hitů, aktuální rádiové hity, rnb, retro hity z 80 a 90 let a i neco málo českého. Prostě takovou všehochuť.

Československá diskotéka - V roce 2017 se stala mojí specializací a to díky Zdenku Skřivánkovi, který ukončil aktivní deejayskou kariéru a já ho na Zámku v Cholticích nahradil. Nebudu nalhávat, že první večer byl pro mě spíše za trest a já sám úplně nevěděl co tam dělám. Ale o měsíc později jsem se už docela chytal a za další měsíc mě to začalo hodně bavit. Zanedlouho se Československá diskotéka na Zámku v Cholticích stala nejnavštěvovanějším večerem v tomto podniku. Netrvalo dlouho a s rezidentním CZSK večerem jsem se přistěhoval i do Litomyšle, kde pravidelně vystupuji každý měsíc.

A co clubová a EDM hudba? - Nebudu říkat, že mě nebaví třeba takovej deephouse, vocal house, ale nejsem na to ten správný typ. A EDM? To zase já nechám těm mladším. Tím nechci říct, že bych na akci někdy nezahrál nějaké ty "vrtačky", ale furt v rámci klasické diskotéky.

Kde se můžeme pravidelně setkat? - Dance club u Kolji Litomyšl, Staré Lázně Kolín, Royal club Náchod, Sokolovna Hlinsko, Avalanche bar Špindlerův Mlýn...
Občas nepravidelně zavítám i do: Club Xanadu Jihlava, Roxy club Třebíč, Zámek Choltice, KC Čeperka...

 


Fotky poví více než tisíce slov

  • Diskoteky