I když i firemní akce by se dali zařadit mezi "Akce na klíč" tak přeci jen je chci vypíchnout zde bokem.

Nejčastěji jsem já i kolegové deejayové poptávání na firemní akce v čase okolo vánoc, kdy jsou na programu vánoční firemní večírky. Ty patří k zimnímu období úplně stejně jako k létu svatby. Ale to neznamená, že se můžeme vidět pouze a jen o vánocích! Naopak. Je spousta příležitostí kdy se dají využít mé služby.

Konference - Po vyčerpávajícím školení je ten správný čas na zábavu. Dokonce jsou to i věci které se dají dobře spojit. Přes den proběhne nazvučení přednášek, odbavení videoprezentací a večer přeměníme školící sál v diskotéku a tančit můžete třeba až do rána či doby do které vydrží ti nejvytrvalejší.

Family day - Přes den hudba pro děti, či jen tak k poslechu a večer pořádná párty. Celé to lze doplnit o bohatý doprovodný program, ať už se jedná o různá vystoupení bavičů, či skákací hrad. často se family day spojuje i se sportovním odpolednem. Žádný problém. Svoláme družstva, rozdáme pokyny a po té i slavnostně vyhlásíme výsledky.

Doplněk ke kapele - Na mnoha firemních akcí funguje i deejay jako skvělý doplněk ke kapele. Zaplním místa kdy kapela odpočívá a jakmile skončí tak, plynule naváži na rozjetý mejdan a protáhneme ho třeba až do rána.

Něco navíc - Dnes už to není pouze jen o pouštění audio písniček. Veškeré vaše akce můžeme doplnit i další úroveň a to o obraz. Ať už o v poslední době velice oblíbenou videodiskotéku, kterou zajišťujeme v rámci MyProduction.cz , nebo třeba karaoke, kde si můžete do instrumentálních vezí písní díky textu, který běží na obrazovách, zazpívat.

V případě dotazů či nezávazné poptávky mě kontaktujte na telefonu +420 775 667 591 a nebo e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.