Úvodem bych chtěl napsat, že je pro mě velkou poctou, už jen ta možnost, zajišťovat hudbu a zábavu na svatbách. Je to velká zodpovědnost, jelikož svatba je jeden z nejdůležitějších dnů ve vašem životě.

Na mnoha deejayských a svatebních stránkách se řeší, na co si dát pozor při výběru deejaye, který se bude starat o vaší svatbu. Jeho výhody, nevýhody a kupa dalších věcí. Předpokládám tedy, že tímto kolečkem jste si již prošli a narazili jste na mě, nebo v tom lepším případě jsem vám byl někým doporučen. A tak si pojďme spíše říct, co vše pro vás můžu udělat a zajistit.

Zvučení obřadu

Už dávno jsou pryč doby, kdy se musel obřad odehrávat na úřadě. Rozkvetlá louka, kaplička uprostřed vinic či zahradní altánek. Obřad může být kdekoliv vás jen napadne a matrika povolí. Společně před svatebním obřadem vybereme vhodné písně k nástupu, případně podkres k samotnému obřadu a následně i písně ke gratulacím. Pro oddávajícího připravíme bezdrátový mikrofon aby i babičky dobře slyšeli každé jeho slovo.

Svatební odpoledne

Po skončení obřadu obvykle probíhá společné focení a pokud se obřad konal na jiném místě, než právě navazující oslava, tak se řeší přejezd právě na toto místo.
Zde je již připraven slavnostní oběd či raut a z mé strany nachystaný aparát a podkresová hudba právě k této části dne. K dispozici je také bezdrátový mirofon, který lze použít ke slavnostním proslovům. postupně se pak začíná rozjíždět zábava, hry, doprovodný program...

Každý svatební den je originál a i místo svatby vybízí k různým aktivitám. Ale hlavně je to "VÁŠ DEN" a já ho pro vás udělám přesně podle vašich představ. Před každou svatbou se snažím minimálně o videohovor s vámi, aby jsme se aspoň takhle viděli, jelikož né vždy situace a i vzdálenost dovolí osobní setkání. A pak už jen pomocí E-mailu doladíme detaily ale ani tímto to nekončí.
Nějaký plán je potřeba mít, ale né vždy to musí podle něj fungovat a i zde se uplatní jedna má vlastnost a to schopnost řešit nenadále situace a problémy.

Večerní párty

Všechny formality jsou již za námi a rozjíždí se nespoutaná zábava. Pokračují také některé hry, které nejsou přes den úplně vhodné a hlavně je k nim zapotřebí občas i nějaká ta kapka alkoholu.
Zde si pak hrajeme hudbu, kterou jsme si předem domluvili, písničky na přání vašich hostů a pomalu ale jistě se přesouváme do nového dne, kdy pokračujeme až do doby, kdy nastane čas se společně rozloučit.

Napište

V případě jakých-koliv dotazů a požadavků mě kontaktujte na telefonu +420 775 667 591 a nebo e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. a velice rád vám i nezávazně vytvořím cenovou kalkulaci pro svatbu dle vašich představ.