Existují akce, kdy nejsou vyžadovány služby deejaye. Ale například je potřeba zapůjčení mikrofonu pro přednášejícího, či doplnit váš domácí aparát o pořádnej bass. Jsou věci, které mám standartně na skladě připravené pro vás k okamžitému zapůjčení. Třeba bublifuky na dětské párty, led světla, led efekty, mlhovače...

Nebo můžeme jít ještě dále... Zde už se přesouváme do velkého skladu MyProduction.cz , kde máme pro vás připraveny párty stany, skákací hrady, malá i velká pódia, ohřívače, veškerou Dj techniku, televize, plátna i projektory. nalezneme tam i velkoplošné LED stěny, nebo ozvučení se kterým vás uslyší i v sousední vesnici o dva státy dále.

A nebojte se, že v případě velkého pódia přijede dodávka, která vám to složí na zahradě a "starejte se". Dle náročnosti instalací zajišťujeme kompletní servis včetně obslužného personálu.

Jakou techniku vlastním? - Konzole DENON Prime 4, 2x RCF 712 MK4, 2x dB Technologies 05D subwoofer, 2x dB Technologies CROMO 10+, Stairville Stage TRI LED ramp, 12x RGB LED par, výrobníky bublin a mlhy, různé druhy paprskových LED efektů, stativy, stojany a desítky metrů různých kabelů.

Co vám mohu zajistit? - Troufnu si říct, na co si jen vzpomenete. Volejte, pište, ptejte se!

 


Fotky poví více než tisíce slov

  • Technika