Ještě jednou bych vás velice rád přivítal u mně na stránkách. Dlouhá léta jsem neřešil osobní prezentaci, ale nyní nastal čas, abych vám ukázal co všechno umím, co vše jsem již dělal a v čem všem se na mně můžete naprosto spolehnout. Od roku 2008 jsem zajistil již stovky akcí od malých oslav, až po velké firemní akce.

Kde lze mé služby využít? - Ukažte prstem na mapě a já tam přijedu. Ať je to v horské chatě na hřebenech Krkonoš a nebo v centru Prahy. Není místo, kde by se nedalo vaší akci zajistit.

Jaké jsou omezení? - Téměř žádná neexistují. Základ je stůl 1 x 1 m a elektrická zásuvka na 230V. A proto lze hrát například na lodi, mezi regály v obchodě a nebo se vměstnat vedle kapely na pódium. Několikrát jsem také tahal přes 200 metrů přívodních elektrických kabelů a také došlo i na vlastní elektrocentrálu.

Jaké akce zvládnu sám? - Svatby, firemní večírky, narozeninové oslavy, dětské dny, sportovní akce,... Je toho opravdu hodně. Jsou to vlastně akce, kam dokáži přijet svým vozem a nainstalovat techniku bez cizí pomoci.

Kde už i já potřebuji pomoc? - Jedná se hlavně o velké korporátní akce, či akce kde je zapotřebí velký technický support. Společně s kolegy z MyProduction.cz zvládneme i nemožné a tak si troufnu říct, že žádná akce pro nás není překážkou! Zde už můžeme řešit i velká zastřešená pódia, včetně cateringu či celovíkendové konference se zábavným programem.

Jakou hudbu hraji? - Ve své sbírce mám písničky od 60tých let až po současnost. A to napříč všemi hudebními styli. někdy jsem i sám překvapen, co vše se skrývá v mých sbírkách. Jinak vždy hraji dle požadavku klienta a jeho hostů. Nedělá mi problém celý večer odehrát jen v Československých hitech, rozjet pořádnou rockotéku, či retro-oldies večer. Samozřejmně přehled mám i v nové muzice a aktuálních rádiových hitech.

Proč zde není nikde ceník? - Bohužel nikdy nelze říct, že firemní akce, svatba atd. stojí tolik a tolik. Ceny nastavuji dle přání a požadavků klientů. Kontaktuje mě na telefonu +420 775 667 591 a nebo e-mailu: kaja_benes@seznam.cz a velice rád vám nezávazně vytvořím cenovou kalkulaci pro vaší akci.

  • Uvod