Karel Beneš

- Narodil jsem se v dubnu 1988 v Náchodě. Na škole jsem byl spíše průměrný student a tak mým cílem bylo aspoň úspěšně dokončit Maturitu, což se mě na první pokus v roce 2007 povedlo. Studoval jsem na škole SOU SOŠ SČMSD Hronov, kde jsem vystudoval obor Hotelnictví a Hotelový provoz. Následovala léta, kdy jsem se živil jako kuchař, barman, bankovní promotér a nakonec jsem zakotvil ve vlastní rodinné firmě, specializované prodejně barev, laků a malířských potřeb, kde se svým otcem pracuji od roku 2012 do dnes. Jen pro zajímavost naše firma funguje již od roku 1996 a plně v našem vlastnictví je právě od roku 2012. ( www.colorck.cz )

I po těch letech a drobných stěhování po okolí stále bydlím v Náchodě. Od srpna roku 2013 jsem ženatý a tak mohu vaší svatbě dát i osobnější přístup díky vlastním zkušenostem. A jelikož mám i dvě děti ( *2014, *2018), tak mě na akcích už jen tak nic nepřekvapí a nevystresuje.


- Deejaingu na profesionální úrovni se věnuji od roku 2008, kdy jsem začal spolupracovat s náchodským rodákem Janem Péterem alias djem Spiderem. V té době jsem vystupoval pod pseudonymem Dj Toi, který jsem oficiálně používal až do konce roku 2016. Od té doby používám už pouze jen své jméno.

Společně s kolegou Dj Spiderem jsme objížděli různé typy akcí - od diskoték přes plesy až po svatby a díky tomu jsem postupně získal spoustu cenných zkušeností. Netrvalo dlouho a během roku 2009 přišel nákup první vlastní techniky - gramofonů. Bohužel kvůli vysoké ceně vinylů a úzkému výběru novinkových singlů po roce přišel návrat zpět k CD přehrávačům.

Velký zlom nastal na podzim roku 2010, kdy jsem se stal členem agentury Tvůj Dj. Díky tomu jsem poznal spoustu nových djs a promotérů, u kterých jsem si velmi rychle vybudoval dobré jméno. V tomto roce se také začínám více věnovat hraní svateb a firemních akcí, získávám potřebné zkušenosti a hlavně spoustu nových spokojených klientů.

Během následujících let dokupuji postupně různou Dj techniku od malého aparátu od firmy db Technologies až po silné sestavy RCF , Led světla a další potřebné věci, abych soběstačně uspokojil jakékoliv přání svých klientů.

Co se hudebního stylu týče, nejraději mám současnou komerční a taneční hudbu. Vzhledem k letité praxi mě ale nedělá problém celý večer odehrát v jakémkoliv stylu - ať už preferujete oldies hudbu 60. - 90. let, československé hity, rock, r'n'b ….Nikdy vás nezklamu. Na firemních i soukromých akcích samozřejmě vycházím vstříc všem vašim přáním a ani s mikrofonem nemám problém.

Velká změna pro mě přichází v lednu roku 2017 kdy na Zámku v Cholticích odehrávám svou první Československou diskotéku a přebírám tak štafetu po Zdeňku Skřivánkovi. Tento večer mě ovlivnil natolik, že se CZ/SK hudbě začínám věnovat naplno a stává se jednou z mých specializací. V současné době můžete mou rezidentní CZ/SK noc navštívit každý měsíc například v Dance clubu u Kolji.

Na začátku roku 2020 přichází jeden z největších zlomů v mé kariéře. Téměř po deseti letech ukončuji své působení v TvůjDj. Začínám rozjíždět "projekt" potulnýdj a v lednu také vstupuji do MYPRODUCTION.

 


Fotky poví více než tisíce slov

  • Tak tohle jsem já...